Zasłużony remis

• autor: luki91_17, 2011-02-13 16:09

Starcie  z występującym w Lidze Okręgowej Sokołem Serock, mimo iż tylko towarzyskie był meczem prawdy dla WKS-u. Test wypadł dobrze ,a rząśniczanie zremisowali dzięki bramce Bogdana Szurawskiego.

W barwach WKS-u zabrakło kilku podstawowych zawodników: Piotra Kuleszy,Łukasza Gałązki i Krzysztofa Borowskiego. Tego pierwszego na środku bloku defensywnego udanie zastąpił kapitan drużyny trampkarzy- Patryk Todorowski. Popełnił on co prawda błąd przy straconej przez rząśniczan bramce, ale poza tym grał bardzo poprawnie. Swoją szanse dostali także inni zawodnicy z rocznika 95: Adam Borek, Piotr Piecychna i Mateusz Gorczyński.               W pierwszej połowie spotkania gra była bardzo wyrównana, a jedyną bramkę zdobyli gracze z Serocka po wspomnianym już błędzie Todorowskiego. Zawodnik Sokoła oddał natychmiastowy strzał z lini pola karnego i Robert Gałązka musiał wyciągać piłkę z siatki. Po za tą i może dwiema innymi akcjami pod bramką WKS-u nie działo się zbyt wiele. Goście też nie storzyli wielu klarownych okaji, ale po dobbrych akcjach blisko trafienia byli Grzegorz Abramczyk i Paweł Osowiecki. Po zmianie stron przez pierwsze minuty obie strony grały dość spokojnie, a inicjatywa należała do Sokoła. W 65 mnucie mieli oni znakomitą okazję na podwyższenie prowadzenia, ale piłka minimalnie mineła bramkę Piotra Zalewskiego. Ze strony WKS-u szansę miał Damian Wiśniewski, ale uderzenie lewą nogą w jego wykonaniu mineło bramkę rywala. Szarpał również często zmieniający pozycje Grzegorz Abramczyk, ale nawet kiedy trafił w końcu do bramki, to sędzia odgwizdał spalonego. Swego piłkarze z Rząśnika dopieli w 87 minucie gry. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Łukasz Zalewskiego, piłkę zagrał jeszcze Paweł Abramczyk, a na piątym metrze od bramki dopadł do niej Bogdan Szurawski, który nie dał szans bramkarzowi z Serocka i ustalił rezultat tej rywalizacji.

WKS Rząśnik-Sokół Serock 1:1 (0:1)

Gol dla WKS: B.Szurawski 87 (asysta P.Abramczyk)

autor: ~anonim 2011-02-13 21:28:25

avatar graty dla całej drużyny!!! Brawo Bolo.