statystyki szczegółowe

Aktualności

Lider zwycięski w Rząśniku.

• autor: luki91_17, 2010-11-07 22:22

W meczu z Bobrem rząśniczanie nie zdołali zdobyć choćby punktu. Lider wygrał z WKS-em 3:0, choć niestety pomógł mu w tym sędzia, widząc tylko faule jednej drużyny.

Sędzia głównym sędziował słabo i pomógł i tak bardzo dobrej drużynie gości w odniesieniu zwycięstwa. W całym meczu pokazał on gospodarzom 6 żółtych kartek, w tym dwie Łukaszowi Zalewskiemu, który musiał opuścić boisko w 55 minucie. Chwilę po tej sytuacji WKS stracił drugą bramkę w meczu i stało się jasne, że ciężko będzie mu zdobyć punkty w straciu z Bobrem. Doceniając klasę rywal, trudno pogodzić się, że już po raz kolejny w meczu z udziałem klubu z Rząśnika, sędziowie nie są przychylni tej drużynie. Nawet w wygranym meczu z Amigos nie uznano trzech bramek zdobytych przez rząśniczan. W meczu z Bobrem do przerywy goście prowadzili 1:0 po samobójczej bramce w 20 minucie gry. Po tym trafieniu miejscowi ruszyli do odrabiania strat, ale brakowało szczęścia. Po atomowym strzale Mariusza Dziczka piłka trafiła w poprzeczkę, a po strzale Łukasza Gałązki piłkę z linii wybyli obrońcy z Tłuszcza. Po zmianie stron i wspomnianej już sytuacji z początku drugiej połowy, gospodarze ambicją nadrabiali osłabienie liczebne, ale w 70 minucie było już po meczu. Po rzekomym faulu w polu karnym Dawida Zalewskiego sędzia podyktował rzut karny, który goście zamienili na gola. W końcówce na boisku było dużo miejsca i Bóbr mógł zdobyć kolejne bramki, ale nie zawodził Robert Gałązka.

WKS Rząśnik-Bóbr Tłuszcz 0:3 (0:1)WKS:R.Gałązka-Ł.Abramczyk,Ł.Zalewski,P.Kulesza,A.Ciemerych-G.Abramczyk,K.Borowski(46-D.Wiśniewski),Ł.Gałązka,D.Zalewski-P.Ciemerych, M.Dziczek

Cytat meczu: "Ch... z wynikami, WKS jesteśmy z wami"-niezawodni kibice WKS, którzy na meczu pokazali świetną oprawe.

Liczby meczu:

3- to była trzecia porażka WKS w tym sezonie; z kazdym razem 0:3

6- tyle żółtych kartek zobaczyli gospodarze w tym meczu10- tyle goli w ostatnich dwóch meczach z WKS-em zdobyła ekipa z Tłuszcza

31- tyle punktów mają prowadzące w tabeli Bóbr i Wesoła; to o 8 więcej niż kolejne drużyny w tabeli