statystyki szczegółowe

Aktualności

Bolesna porażka.

• autor: luki91_17, 2010-10-02 22:11

W Załubicach skończyła się dobra passa piłkarzy WKS-u w tym sezonie.  Pilkarzy Rządzy pokonali gości z Rząśnika 3:0.

Spotkanie idealnie ułożyło sie piłkarzom miejscowych, którzy objeli prowadzenie już w 4 minucie gry. Wybijaną przez Roberta Gałązkę piłkę przejeli gospodarze,a ich napastnik zdecydował się na strzał z 20 metrów. Piłka trafiła do siatki WKS-u. W kolejnych minutach incjatywa należała do gości,którzy stwarzali sytuacje do zdobycia wyrównującej bramki. Dobrą okazje miał Dawid Zalewski,ale jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany. W 28 minucie po strzale z rzutu wolnego Grzegorza Abramczyka bramkarz Rządzy w ostatniej chwili odbił piłkę na rzut rożny. Gospodarze natomiast dalej szukali w swoich okazji w strzałach z dystansu. Do przerwy gra nie była jednak zbyt ciekawa,a na boisku dominowały złośliwości i wymiany zdań pomiędzy graczami obu drużyn. W drugiej części goście mogli wyrównać już na samej jej początku. Po dośrodkowaniu Pawła Osowieckiego w dobrej sytuacji znalazł się Mariusz Dziczek,ale trafił tylko w boczną siatkę. W miare upływu czasu gra stawała się coraz bardziej otwarta, co skutkowało okazjami z obu stron. W 64 minucie po dośrodkowaniu Dziczka uderzał głową Dawid Zalewski,ale trafił w bramkarza. Uderzeń próbowali także Łukasz Gałązka i Grzegorz Abramczyk,ale bez efektu bramkowego. Gospodarze natomiast kontrowali i tylko dobrym interwencjom Gałązki rząśniczanie zawdzięczają to,iż żadna z nich nie zakończyła się golem. Swego gospodarze dopieli jednak w 81 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarz gospodarzy ładnym strzałem głową podwyższył na 2:0. W 87 minucie Rządza wbiła gwóźdź do trumny WKS-u,zdobywając trzecią bramkę,ostatnią w tym spotkaniu.

Rządza Załubice-WKS Rząśnik 3:0 (1:0)

WKS:R.Gałązka-Ł.Abramczyk,P.Kulesza,Ł.Zalewski,Z.Kałek(75-M.Kucharczyk)-G.Abramczyk,D.Zalewski,Ł.Gałązka,P.Osowiecki-M.Dziczek,D.Wiśniewski(46-P.Abramczyk)