statystyki szczegółowe

Aktualności

Pniewo pokonane.

• autor: luki91_17, 2010-07-26 15:50

Dobra gra,wiele podbramkowych okazji i dwie bramki,to najkrótsze podsumowanie meczu z KS Pniewo,wygranego przez WKS 2:0.

Spotkanie w początkowym fragmencie było wyrównane,jednak z czasem przewagę osiągneli miejscowi,w ponownie mocno przemeblowanym przez trenera Zalewskiego ustawieniu. Szkoleniowiec rząśniczan szuka optymalnego składu,co powoduje że w obu połowach oglądaliśmy dwie różne jedenastki. W pierwszej części gry WKS stwarzał zagrożenie głównie po akcjach prawą stroną boiska,gdzie aktywny był przesunięty do drugiej lini Grzegorz Abramczyk. W 20 minucie po długim zagraniu ze środka pola uprzedił on bramkarza gości,ale trafił jedynie w słupek. Kilka chwil później po jego dośrodkowaniu niecelnie główkował Paweł Osowiecki. W 34 minucie miejscowi objeli prowadzenie po strzale z bliskiej odległości Piotra Ciemerycha,któremu dokładną piłkę dograł Abramczyk. W 40 minucie kapitan WKS-u sam trafił do siatki. Długim przerzutem popisał się Krzysztof Borowski,   zawodnik z numerm 16 na plecach strzałem głową umieścił piłkię w bramce. Po zmianie stron w drużynie z Rząśnika pojawiło się wiele nowych twarzy. Z dobrej strony pokazał się grający na prawej obronie Kacper Wiśniewski. WKS miał wiel okazji na podwyższenie rezultatu. Swoje okazje miał Mariusz Dziczek,jednak nie udało mu się strzelić pierwszej bramki w rząśnickich barwach. Szansę na gola mieli również Marek Kucharczyk i Bogdan Szurawski,a także grający trener WKS-u. Do końca meczu utrzymał się jednak rezultat z pierwszej połowy.

WKS Rząśnik-KS Pniewo 2:0 (2:0)

WKS(I połowa): R.Gałązka-Ł.Abramczyk,P.Kulesza,T.Osowiecki,Z.Kałek-G.Abramczyk,K.Borowski,D.Zalewski,P.Osowiecki-M.Dziczek,P.Ciemerych

WKS(II połowa):P.Zalewski-K.Wiśniewski,Ł.Zalewski,K.Przybylski,A.Ciemerych-D.Wiśniewski,K.Borowski(70-B.Szurawski),D.Zalewski,M.Kucharczyk-M.Dziczek,G.Abramczyk