Bez punktów w Rembertowie

• autor: luki91_17, 2013-11-20 09:14

W ostatnim tegorocznym meczu Ligi Okręgowej WKS przegrał 1:2 z AON-em Rembertów. Rząśniczanie prowadzili w tym spotkaniu, ale ostatecznie nie zdobyli nawet jednego punktu.

Do ostatniego w tym roku ligowego meczu podopieczni Artura Salamona przystępowali po wstydliwej porażce z Dolcanem II Ząbki. Faworytem meczu byli więc gospodarze, którzy na otwarcie tego sezonu wygrali z WKS-em 2:1. Niestety dla rząśniczan, w Rembertowie wynik ten się powtórzył, a decydującego gola miejscowi zdobyli w doliczonym czasie gry.

Początek meczu należał zdecydowanie do drużyny z Rząśnika. Pierwszą okazję miał w 11 minucie Ciemerych, ale jego strzał głową odbił się od słupka. Większą dokładnością wykazał się w 21 minucie Grzegorz Abramczyk, który płaskim strzałem zza pola karnego wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Do tego momentu Rogulski był właściwie bezrobotny, a WKS całkowicie kontrolował boiskowe wydarzenia. Niestety, w 29 minucie gospodarze wyprowadzili skuteczną kontrę i w sytuacji sam na sam zawodnik AON-u pokonał bramkarza WKS-u. Do przerwy, mimo sytuacji z obu stron, wynik już się nie zmienił. Natomiast w kolejnych 45 minutach całkowicie zmienił się obraz gry. Tym razem to gospodarze przejęli inicjatywę i zaciekle atakowali bramkę Rogulskiego. Nie stwarzali jednak większego zagrożenia, a goście co jakiś czas wyprowadzali groźne kontry, którym jednak brakowało wykończenia. Dramat WKS-u rozegrał się w doliczonym czasie gry. Po szybkiej kontrze piłkarz miejscowych wpadł w pole karne, strzelił mocno, a piłka po odbiciu się od słupka trafiła do siatki. Dodatkowo goście kończyli mecz w dziesiątkę, gdyż drugą żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem otrzymał Piotr Ciemerych.

AON Rembertów – WKS Rząśnik 2:1 (1:1)

Gol dla WKS: G. Abramczyk 21

WKS: Ł. Rogulski, Ł. Abramczyk, P. Kulesza, D. Brejnak, P. Osowiecki, M. Krawczyk, Ł. Deptuła, Ł. Kamiński, P. Todorowski, G. Abramczyk, P. Ciemerych