Wychowankowie WKS-u grają w całej Polsce

• autor: luki91_17, 2013-09-24 16:33

Już nie tylko na Mazowszu i Pomorzu, ale także na Śląsku możemy znaleźć zawodników z WKS-em w ich piłkarskim CV. W innych klubach występuje obecnie kilkunastu zawodników związanych wcześniej z klubem z Rząśnika.

Już trzeci klub w ciągu trzech sezonów, a co za tym idzie także trzecie liceum zalicza Mateusz Gorczński. Wychowanek WKS-u w obecnych rozgrywkach występuje w barwach Gwarka Zabrze, grającego w Centralnej Lidze Juniorów. Wcześniej występował on w barwach Dolcanu Ząbki i Polonii Warszawa. Z kolei były kapitan trampkarzy WKS-u,Kacper Wiśniewski po udanym poprzednim sezonie w barwach IV-ligowego Bugu Wyszków w obecnych rozgrywkach długo pauzował z powodu kontuzji pachwiny i dopiero niedawno wznowił treningi z zespołem. W zespole juniorów Bugu występują natomiast Hubert Skrzecz,Michał Marzoch,Michał Piotrowski i Marcin Nowacki, którzy swoja przygodę z piłką także rozpoczynali pod okiem Marka Kucharczyka. Bardzo harmonijnie rozwija się natomiast Dominik Witkowski, który przez pewien czas trenował w Rząśniku, a następnie z pomocą trenera Kucharczyka trafił do Bugu. Ten urodzony w 1998 roku zawodnik obecnie broni barw klubu z Piaseczna, a także otrzymuje powołania do kadry Mazowsza.

Oprócz zawodników którzy są wychowankami naszego klubu, jest jeszcze cała grupa piłkarzy którzy przez pewien okres swojej kariery grali w Rząśniku. W II-ligowym Świcie Nowy Dwór Mazowiecki występuje Emil Rembiejewski. W Nadnarwiance Pułtusk grają Piotr Bobowski,Łukasz Golianek i Mariusz Dziczek, a asystentem trenera jest Łukasz Zalewski, który ciągle nie powrócił do gry po odniesionej w lutym kontuzji. W niedawnym rywalu z A-klasy, Wiśle Jabłonna występuje natomiast Łukasz Gałązka, który przez cztery sezony reprezentował barwy WKS-u.  Natomiast już jako trener pracuje w Olimpii Sztum Bartłomiej Łaskarzewski, który z powodów zawodowych sam już w jej barwach nie gra.

autor: ~razi 2013-10-01 21:18:51

avatar przewodni cel artykułu pochwalić Mateuszka i mondralę Marka Kucharczyka .

autor: ~anonim 2013-10-04 12:30:14

avatar za co pochwalić za siedzenie na ławie