statystyki szczegółowe

Aktualności

Bez szans w stolicy

• autor: luki91_17, 2013-08-18 10:36

W meczu z Olimpią Warszawa rząśniczanie nie mieli wiele do powiedzenia. Gospodarze pewnie wygrali 2:0.

Pierwszy wyjazdowy mecz w Lidze Okręgowej pokazał, że o zdobywanie punktów na obcych boiskach może być niezwykle trudno. Gospodarze od początku narzucili bowiem swój styl gry, od pierwszych minut atakując bramkę Rogulskiego. Bramkarz WKS-u wychodził jednak obronną ręką z nawet najtrudniejszych sytuacji, świetnie broniąc w sytuacjach sam na sam. Goście próbowali się odgryzać kontrami, ale im bliżej szesnastki Olimpii tym było gorzej. W 21 minucie gospodarze dopięli w końcu swego i strzelili bramkę na 1:0. Po dograniu z lewej strony boiska niepilnowany napastnik miejscowych pewnie pokonał bramkarza rząśniczan. Kolejnego gola gospodarze dołożyli w 38 minucie gry, tym razem na raty wbijając z bliskiej odległości piłkę do siatki gości z Rząśnika. Nieliczne ataki przyjezdnych nie przynosiły groźnych strzałów na bramkę warszawian.

Po zmianie stron, podobnie jak w meczu z AON-em Rembertów, podopieczni Artura Salamona zagrał lepiej niż w pierwszych 45 minutach. Co prawda nadal inicjatywa była po stronie gospodarzy, ale trudniej im było poważnie zagrozić defensywie WKS-u. W barwach gości dobre zawody rozgrywał Paweł Osowiecki, notując wiele odbiorów piłki. Cała drużyna z Rząśnika zostawił na boisku dużo zdrowia, oddając również kilka uderzeń na bramkę Olimpii. Prowadzenie stołecznych zawodników nie było jednak ani przez chwilę zagrożone. O pierwsze ligowe punkty WKS będzie więc musiał się starać w meczu z innym beniaminkiem, Vulcanem Wólka Mlądzka.

Olimpia Warszawa-WKS Rząśnik 2:0 (2:0)

WKS:Ł.Rogulski-Ł.Abramczyk,P.Kulesza,D.Brejnak,P.Osowiecki-P.Todorowski,Ł.Kamiński,B.Salamon,A.Nikodemski-P.Ciemerych(68-Ł.Deptuła),G.Abramczyk