WKS Rząśnik - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Statystyki drużyny

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 76, wczoraj: 124
ogółem: 1 428 460

statystyki szczegółowe

Aktualności

W pucharze z Koroną lub...Koroną

  • autor: luki91_17, 2013-07-31 15:17

W Pucharze Polski, jako przedstawiciel Ligi Okręgowej, WKS ma obowiązek wystartować. Swoją przygodę z tymi rozgrywkami rząśniczanie rozpoczną 11 września wyjazdowym meczem ze zwycięzcą pary Korona Warszawa-Korona Jadów.

I RUNDA

1.KS LEGIONOVIA LEGIONOWO    (J)    -    KSTS LEGIONOWO         (-)
2.LEGIA OLD BOYS            (-)    -    FC LESZNOWOLA            (A) 

3.SRT HALINÓW            (B)    -    PKS VICTORIA ZERZEŃ        (A)

4.KS ŻYRARDOWIANKA OSIR    (J)    -    PROMYK NOWA SUCHA        (A)
5.KS RZAKTA            (B)    -    MLKS VICTORIA SULEJÓWEK II    (A)
6.RKS OKĘCIE II WARSZAWA    (A)    -    CP SŁOIKI WARSZAWA        (-)
7.UKS AMUR WILGA        (B)    -    MRKS WISŁA MACIEJOWICE    (A)
8.SEMP WARSZAWA        (A)    -    KP GERIATRIC WARSZAWA    (-)
9.UKS VARSOVIA WARSZAWA    (J)    -    GKP TARGÓWEK WARSZAWA     (A)
10.MUKS UNIA WARSZAWA        (J)    -    UKS GOSIR STARE BABICE        (A)
11.UKS TAJFUN BROCHÓW        (B)    -    KS PARTYZANT LESZNO        (A)
12.SOKÓŁ OSIR SEROCK II        (B)    -    MKS ŚWIT NOWY DWÓR MAZ.    (A)
13.AP AGAPE BIAŁOŁĘKA        (B)    -    KS WISŁA JABŁONNA        (A)
14.KS VULCAN WÓLKA MLĄDZKA II     (B)    -    CKKS SOKÓŁ CELESTYNÓW    (A)
15.MRKS WISŁA MACIEJOWICE     (J)    -    MLKS JÓZEFOVIA JÓZEFÓW II    (A)
16.MKS POLONIA WARSZAWA    (J)    -    ETV TELEWIZJA            (-)
17.NEW STYLE WARSZAWA    (-)    -    ŁKS PROMNIK ŁASKARZEW    (A)
18.LKS WISŁA ZAKROCZYM                  (A)    -    KS WESOŁA WARSZAWA                    (B)
19.KS BEDNARSKA WARSZAWA    (B)    -    KP RZADZA ZAŁUBICE        (A)
20.KS GLINIANKA            (B)    -    KS ADVIT WIĄZOWNA        (A)
21.KS KORONA WARSZAWA        (B)    -     GKS KORONA JADÓW        (A)
22.MTS MARCOVIA 2000 MARKI    (B)    -     PWKS HURAGAN WOŁOMIN    (A)
23.KS MILAN MILANÓWEK II        (B)    -    LKS TUR JAKTORÓW        (A)
24.MKS WICHER KOBYŁKA II        (B)    -    NWM WARSZAWA        (-)
25.LKS OSUCHÓW            (A)    -    KS MSZCZONOWIANKA II        (A)
26.KS ZABOROWIANKA         (A)    -    ANPREL NOWA WIEŚ        (A)
27.GKS POGOŃ GRODZISK MAZ.    (A)    -    UKS WALKA KOSÓW        (A)
28.UKS OŁTARZEW            (A)    -    BKS NAPRZÓD BRWINÓW        (A)

Mecze I rundy odbędą się 28 sierpnia o 17.30.

ZWYCIĘZCA MECZU NR. 1    -    KS DĄB WIELISZEW        (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 2    -    MUKS KOSA KONSTANCIN        (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 3    -    PSS LEGION WARSZAWA         (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 4    -    UKS KS TERESIN            (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 5    -    UKS AON SANTE REMBERTÓW    (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 6    -    WRKS OLIMPIA WARSZAWA    (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 7    -    LKS PERŁA ZŁOTOKŁOS        (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 8    -    KS PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY        (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 9    -    GKS ŚWIT WARSZAWA        (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 10    -    RKS SARMATA WARSZAWA    (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 11    -    LKS CHLEBNIA             (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 12    -    TKS BÓBR TŁUSZCZ        (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 13    -    SOKÓŁ OSIR SEROCK I        (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 14    -    MKS KORONA GÓRA KALWARIA     (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 15    -    KS LAURA CHYLICE        (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 16    -    MKS WICHER I KOBYŁKA         (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 17    -    KS KONSTANCIN            (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 18    -    KS VULCAN WÓLKA MLĄDZKA I     (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 19    -    DOLCAN SPORT ZABKI SSA II    (LO) 
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 20    -    LKS MAZUR KARCZEW        (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 21    -    WKS RZĄŚNIK            (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 22    -    RKS MAZUR RADZYMIN        (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 23    -    KS BŁONIANKA BŁONIE        (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 24    -    MTS MARCOVIA 2000 MARKI I    (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 25    -    LKS JEDNOŚĆ ŻABIENIEC        (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 26    -    LKS RYŚ LASKI            (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 27    -    GLKS NADARZYN             (LO)
ZWYCIĘZCA MECZU NR. 28    -    KS MILAN I MILANÓWEK         (LO)
KS URSUS II WARSZAWA     (LO)    -    KS GROM LIPOWO        (LO)
HUTNIK WARSZAWA SP ZOO(LO)    -    KS LEGIONOVIA II        (LO)
MKS PIAST PIASTÓW    (LO)    -    KS RASZYN            (LO)

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [339]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Ankiety

Co da zmiana trenera w WKS-ie?

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

WKS RząśnikDolcan II Ząbki
WKS Rząśnik 2:7 Dolcan II Ząbki
2014-03-22, 15:30:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
WKS Rząśnik 2:7 Dolcan II Ząbki
Ryś Laski 1:0 Legionovia II Legionowo
Olimpia Warszawa 2:0 AON Rembertów
Sokół Serock 3:0 Bóbr Tłuszcz
Vulcan Wólka Mlądzka 4:1 Mazur Radzymin
Legion Warszawa 2:3 Wicher Kobyłka
Dąb Wieliszew 0:1 Marcovia Marki
Hutnik Warszawa 2:0 Grom Lipowo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Mazur Radzymin - WKS Rząśnik
Wicher Kobyłka - Ryś Laski
Legion Warszawa - AON Rembertów
Marcovia Marki - Sokół Serock
Bóbr Tłuszcz - Hutnik Warszawa
Grom Lipowo - Vulcan Wólka Mlądzka
Dolcan II Ząbki - Olimpia Warszawa
Dąb Wieliszew - Legionovia II Legionowo

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Numer_1 36
2. kacyk321 5
3. Ladzian 3