Koniec passy

• autor: luki91_17, 2013-05-03 12:01

Po długiej serii meczów ligowych bez porażek piłkarze WKS-u zaznali w końcu goryczy porażki. Porażki poniesionej nie jako na własne życzenie, gdyż w starciu z Huraganem II Wołomin rząśniczanie nie byli gorszą drużyną, ale zadecydowała skuteczność pod bramką rywala.

Pierwsza połowa, zakończona bezbramkowym remisem, nie wskazywała na przekonywujące zwycięstwo gospodarzy środowego meczu. Przewaga gości była dość wyraźna, a pod bramką Huraganu często dochodziło do podbramkowych spięć. Dobre okazje mieli strezelając z bliskiej odległości Nikodemski i Ciemerych. W 23 minucie bramkarza przelobował Kamiński, ale piłkę wybił stojący na lini bramkowej defensor. Pięć minut później zza pola karnego ładnie uderzał aktywny Nikodemski, ale tym razem golkiper miejscowych końcówkami palców sparował piłkę  na rzut rożny. Gospodarze najgroźniejszą akcje przeprowadzili w 34 minucie boiskowej rywalizacji, ale strzał z rogu pola karnego Rogulski zdołał obronić. Z przebiegu pierwszej części gry gościom należało się prowadzenie, ale w piłce liczy się to co w bramce, a po stronie zysków obie drużyny miały po 45 minutach gry zerowy dorobek.

Druga połowa do momentu objęcia prowadzienia przez miejscowych miała bardzo podoby przebieg do pierwszej części gry. Goście starali się prowadzić grę, a gospodarze nastawiali się na szybkę kontry. Niestety, w drugiej części gry rząśniczanie popełnili kilka prostych błędów które zadecydowały o ich porażce. W 58 minucie źle rozegrany przez WKS rzut wolny skończył się szybką kontrą, napastnik z Wołomina wpadł w pole karne i oddał strzał w długi róg bramki, a piłka po palcach interweniującego Rogulskiego wpadła do siatki. W kolejnych minutach wołominianie grali na tyle konsekwentnie, że gościom cięzko było stworzyć sobie okazje do wyrówania. Swoje sytuacje wykorzystywali natomiast gospodarze. W 70 minucie po sprytnie rozegranym rzucie wolnym i błędach w kryciu graczy WKS-u zawodnik Huraganu z bliska umieścił piłkę w bramce. Ostatni cios gospodarze zadali w końcówce meczu, ponownie po szybkiej kontrze umieszczając piłkę w bramcę gości z Rząśnika.

Huragan II Wołomin-WKS Rząśnik 3:0 (0:0)

WKS:Ł.Rogulski-Ł.Abramczyk,Ł.Golianek,D.Brejnak,Z.Kałek-A.Borek,B.Salamon,Ł.Kamiński,A.Nikodemski-G.Abramczyk,P.Ciemerych(62-Ł.Gałązka)

autor: ~anonim 2013-05-04 15:34:57

avatar Wiadro zimnej wody na rozgrzane głowy Rząśniczan.

autor: ~KSŁ 2013-05-06 16:08:58

avatar Huragan II Wołomin - KSŁ 1:4

autor: ~do anonima 2013-05-07 19:15:24

avatar jakie rozgrzane głowy? może wypowiesz się szerzej na ten temat?