Szału nie było

• autor: luki91_17, 2013-04-21 10:12

Przeciętna gra nie przeszkodziła piłkarzom WKS-u w odniesieniu zwycięstwa w meczu z Wisłą Jabłonna. Co ważne, już po raz 8 w obecnych rozgrywakach rząśniczanie nie stracili gola w meczu ligowym.

W porównaniu do pierwszego meczu rundy wiosenej z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki w skłądzie WKS doszło do jednej rozszady. Nieobecnego Łukasza Kamińskiego zastąpił w środku pola jego immienik Łukasz Gałązka. Spotkanie z Wisłą ułożyło się dla gości idelanie. Już w 4 minucie zagrania Piotra Ciemerycha wzdłuż bramki zamknął celnym strzałem z bliskiej odległości Paweł Osowiecki. Dla pomocnika WKS-u była to pierwsza bramka w obecnym sezonie A-klasy. Po dobrym początku wydawało się, że podopeiczni Artura Salomona dołożą kolejne trafienia i będą kontrolowac boiskowe wydarzenia. Tak się jednak nie stało, gra była bardzo rwana, a z panującego na boisku chaosu co jakiś czas wyłaniały się okazje także dla miejscowych. Najlepszej z nich gospodarze nie wykorzystali w 36 minucie,kiedy to stojąc kilka metrów od bramki WKS-u napastnik Wisły uderzył tuż nad poprzeczką. Chwilę potem sytuacji sam na sam nie wykorzystał Grzegorz Abramczyk, uderzając obok bramki. Do przerwy trener Salamon nie mógł być zadowolony z postawy swoich zawodników, co poskutkowało reprymendą w szatni.

Po zmianie stron gra gości uległa poprawie. Już na poczatku drugiej części gry z 30 metrów groźnie uderzał Bartek Salamon. Swoich szans szukali również gospodarze, ale dobrze grała defensywa rząśniczan. W 54 minucie po dośrodkowaniu Salaomona z rzutu rożnego do strzału doszedł Piotr Ciemerych, ale nie udało mu się umieścić piłki w bramce. Sztuka ta udała się w 64 minucie Abramczyki. Kapitan WKS-u dostał dobre prostopadłe podanie i płaskim strzałem umieścił futbolówkę w siatce. W 73 minucie dwukrotnie w jednej akcji świetnie zachował się Łukasz Rogulski. Najpeirw wygrał pojedynek jeden na jeden z napastnikiem Wisły, a po chwili zdołał przenieść piłkę ponad poprzeczką po mocnym strzale z bliskiej odległości. W 77 minucie dublet powinien skompletować Grzegorz Abramczyk, ale tym razem trafił w golkipera rywala. Ponownie trafić do siatki udało mu się dopiero w 87 minucie. Po dośrodkowaniu Salomona z narożnika boiska napastnik WKS-u kolanem sfinalizował akcje i ustalił wynik meczu na 3:0 dla WKS-u.

Wisła Jabłonna-WKS Rząśnik 0:3 (0:1)

P.Osowiecki 4,G.Abramczyk 64 i 87

WKS:Ł.Rogulski-Ł.Abramczyk,D.Brejnak,Ł.Golianek,Z.Kałek-A.Borek,B.Salomon,Ł.Gałązka,P.Osowiecki(88-A.Ciemerych)-P.Ciemerych(68-A.Nikodemski),G.Abramczyk(88-P.Abramczyk)

autor: ~ds 2013-04-21 11:19:04

avatar a Kamiński gdzie ?