WKS Rząśnik - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

29

06-2018

piątek

Statystyki drużyny

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 204, wczoraj: 296
ogółem: 1 410 182

statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwsza runda pucharu rozlosowana

  • autor: luki91_17, 2012-07-30 20:13

Znane są już pary pierwszej rundy okręgowego Pucharu Polski. Rząśniczanie zmierzą się w wyjazdowym starciu z B-klasowym Wichrem II Kobyłka.

 

Zestawienie par Pucharu Polski na dzień 29.08.2012 r. (środa) godz. 17.00
 
 
UKS Pug Bielany                  (B)           -              GKS Dąbrówka                                     (A)
UKS Amur Wilga                 (B)           -              MRKS Wisła Maciejowice                  (A)
MTS Marcovia 2000 II Marki (B)      -              GKP Targówek II Warszawa               (A)
KS Bednarska Warszawa    (B)           -              PWKS Huragan II Wołomin                (A)
MKS Wicher II Kobyłka      (B)           -              WKS Rząśnik                                         (A)
SL Salos Żyrardów               (B)           -              KS Guzovia Guzów                              (A)
KS Wrzos Międzyborów    (B)           -              UKS KS Teresin                                    (A)
LKS Rokola Otwock             (B)           -              OKS Start II Otwock                            (A)
PKS Victoria Zerzeń            (B)           -              IFQ Warszawa                                      ( - )
Legion   Pruszków              (B)           -              KS Anprel Nowa Wieś                        (A)
LKS Osuchów                       (B)           -              KS Zaborowianka                                 (A)
KS Mszczonowianka II        (A)          -              GKS Pogoń II Grodzisk Maz.               (A)
LKS Tur  Jaktorów               (B)           -              UKS Ambra Ołtarzew                          (A)
UKS Orzeł Baniocha            (A)          -              LKS Jedność Żabieniec                       (A)
UKS Walka Kosów               (A)          -              RKS Mirków 1923 Konstancin          (A)
KS Wisła Jabłonna               (B)           -              KP Rzadza Załubice                             (A)
LKS Wisła Zakroczym          (B)           -              MKS Świt II Nowy Dwór Maz             (A)
UKS Tajfun Brochów           (B)           -              KS Partyzant Leszno                           (A)
KS Milan II Milanówek        (B)           -              Geriatric Warszawa                            ( - )
AKS FC Płochocin                               (B)           -              RKS Sarmata Warszawa                      (A)
GKS Świt II Warszawa         (B)           -              Niebieska Wiodąca Moc                    ( - )
KS Glinianka                         (B)          -              GKS Korona Góra Kalwaria                (A)
KS Vulcan II Wólka MŁ.      (B)           -              RKS Bór Regut                                     (A)
ULKS Orzeł Parysów           (B)           -              CKKS Sokół                                            (A)
LUKS Rzakta                          (B)           -              KS Vulcan Wólka Ml.                          (A)
KS Mazowsze Warszawa    (B)           -              MLKS Victoria II Sulejówek                (A)
KS Dąb Wieliszew               (A)          -              SPPP 2011 Warszawa                        ( - )

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [447]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Ankiety

Co da zmiana trenera w WKS-ie?

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

WKS RząśnikDolcan II Ząbki
WKS Rząśnik 2:7 Dolcan II Ząbki
2014-03-22, 15:30:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
WKS Rząśnik 2:7 Dolcan II Ząbki
Ryś Laski 1:0 Legionovia II Legionowo
Olimpia Warszawa 2:0 AON Rembertów
Sokół Serock 3:0 Bóbr Tłuszcz
Vulcan Wólka Mlądzka 4:1 Mazur Radzymin
Legion Warszawa 2:3 Wicher Kobyłka
Dąb Wieliszew 0:1 Marcovia Marki
Hutnik Warszawa 2:0 Grom Lipowo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Mazur Radzymin - WKS Rząśnik
Wicher Kobyłka - Ryś Laski
Legion Warszawa - AON Rembertów
Marcovia Marki - Sokół Serock
Bóbr Tłuszcz - Hutnik Warszawa
Grom Lipowo - Vulcan Wólka Mlądzka
Dolcan II Ząbki - Olimpia Warszawa
Dąb Wieliszew - Legionovia II Legionowo

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Numer_1 36
2. kacyk321 5
3. Ladzian 3