Pierwsza runda pucharu rozlosowana

• autor: luki91_17, 2012-07-30 20:13

Znane są już pary pierwszej rundy okręgowego Pucharu Polski. Rząśniczanie zmierzą się w wyjazdowym starciu z B-klasowym Wichrem II Kobyłka.

Zestawienie par Pucharu Polski na dzień 29.08.2012 r. (środa) godz. 17.00

UKS Pug Bielany                  (B)           -              GKS Dąbrówka                                     (A)
UKS Amur Wilga                 (B)           -              MRKS Wisła Maciejowice                  (A)
MTS Marcovia 2000 II Marki (B)      -              GKP Targówek II Warszawa               (A)