WKS Rząśnik - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

29

06-2018

piątek

Statystyki drużyny

Buttony

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 150, wczoraj: 296
ogółem: 1 410 128

statystyki szczegółowe

Aktualności

Znany terminarz Serie B

  • autor: luki91_17, 2012-07-26 22:49

MZPN opublikował terminarz I grupy warszawskiej klasy B. Rezerwy WKS-u, podobnie jak pierwszy zespół, czeka rywalizacja w 14 zespołowej lidze.

 

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia
SKP Korona Warszawa - Impet Łajski
Kamionek Warszawa - Bednarska Warszawa
Wicher II Kobyłka - WKS II Rząśnik
Mazur II Radzymin - Pogoń Zegrze
PUG Bielany (Warszawa) - Wisła Jabłonna
Marcovia 2000 II Marki - Wisła Zakroczym
Mazowsze Warszawa - Błyskawica Warszawa
 
Kolejka 2 - 1-2 września
Impet Łajski - Błyskawica Warszawa
Wisła Zakroczym - Mazowsze Warszawa
Wisła Jabłonna - Marcovia 2000 II Marki
Pogoń Zegrze - PUG Bielany (Warszawa)
WKS II Rząśnik - Mazur II Radzymin
Bednarska Warszawa - Wicher II Kobyłka
SKP Korona Warszawa - Kamionek Warszawa
 
Kolejka 3 - 8-9 września
Kamionek Warszawa - Impet Łajski
Wicher II Kobyłka - SKP Korona Warszawa
Mazur II Radzymin - Bednarska Warszawa
PUG Bielany (Warszawa) - WKS II Rząśnik
Marcovia 2000 II Marki - Pogoń Zegrze
Mazowsze Warszawa - Wisła Jabłonna
Błyskawica Warszawa - Wisła Zakroczym
 
Kolejka 4 - 15-16 września
Impet Łajski - Wisła Zakroczym
Wisła Jabłonna - Błyskawica Warszawa
Pogoń Zegrze - Mazowsze Warszawa
WKS II Rząśnik - Marcovia 2000 II Marki
Bednarska Warszawa - PUG Bielany (Warszawa)
SKP Korona Warszawa - Mazur II Radzymin
Kamionek Warszawa - Wicher II Kobyłka
 
Kolejka 5 - 22-23 września
Wicher II Kobyłka - Impet Łajski
Mazur II Radzymin - Kamionek Warszawa
PUG Bielany (Warszawa) - SKP Korona Warszawa
Marcovia 2000 II Marki - Bednarska Warszawa
Mazowsze Warszawa - WKS II Rząśnik
Błyskawica Warszawa - Pogoń Zegrze
Wisła Zakroczym - Wisła Jabłonna
 
Kolejka 6 - 26 września
Impet Łajski - Wisła Jabłonna
Pogoń Zegrze - Wisła Zakroczym
WKS II Rząśnik - Błyskawica Warszawa
Bednarska Warszawa - Mazowsze Warszawa
SKP Korona Warszawa - Marcovia 2000 II Marki
Kamionek Warszawa - PUG Bielany (Warszawa)
Wicher II Kobyłka - Mazur II Radzymin
 
Kolejka 7 - 29-30 września
Mazur II Radzymin - Impet Łajski
PUG Bielany (Warszawa) - Wicher II Kobyłka
Marcovia 2000 II Marki - Kamionek Warszawa
Mazowsze Warszawa - SKP Korona Warszawa
Błyskawica Warszawa - Bednarska Warszawa
Wisła Zakroczym - WKS II Rząśnik
Wisła Jabłonna - Pogoń Zegrze
 
Kolejka 8 - 6-7 października
Impet Łajski - Pogoń Zegrze
WKS II Rząśnik - Wisła Jabłonna
Bednarska Warszawa - Wisła Zakroczym
SKP Korona Warszawa - Błyskawica Warszawa
Kamionek Warszawa - Mazowsze Warszawa
Wicher II Kobyłka - Marcovia 2000 II Marki
Mazur II Radzymin - PUG Bielany (Warszawa)
 
Kolejka 9 - 13-14 października
PUG Bielany (Warszawa) - Impet Łajski
Marcovia 2000 II Marki - Mazur II Radzymin
Mazowsze Warszawa - Wicher II Kobyłka
Błyskawica Warszawa - Kamionek Warszawa
Wisła Zakroczym - SKP Korona Warszawa
Wisła Jabłonna - Bednarska Warszawa
Pogoń Zegrze - WKS II Rząśnik
 
Kolejka 10 - 20-21 października
Impet Łajski - WKS II Rząśnik
Bednarska Warszawa - Pogoń Zegrze
SKP Korona Warszawa - Wisła Jabłonna
Kamionek Warszawa - Wisła Zakroczym
Wicher II Kobyłka - Błyskawica Warszawa
Mazur II Radzymin - Mazowsze Warszawa
PUG Bielany (Warszawa) - Marcovia 2000 II Marki
 
Kolejka 11 - 27-28 października
Marcovia 2000 II Marki - Impet Łajski
Mazowsze Warszawa - PUG Bielany (Warszawa)
Błyskawica Warszawa - Mazur II Radzymin
Wisła Zakroczym - Wicher II Kobyłka
Wisła Jabłonna - Kamionek Warszawa
Pogoń Zegrze - SKP Korona Warszawa
WKS II Rząśnik - Bednarska Warszawa
 
Kolejka 12 - 3-4 listopada
Impet Łajski - Bednarska Warszawa
SKP Korona Warszawa - WKS II Rząśnik
Kamionek Warszawa - Pogoń Zegrze
Wicher II Kobyłka - Wisła Jabłonna
Mazur II Radzymin - Wisła Zakroczym
PUG Bielany (Warszawa) - Błyskawica Warszawa
Marcovia 2000 II Marki - Mazowsze Warszawa
 
Kolejka 13 - 10-11 listopada
Mazowsze Warszawa - Impet Łajski
Błyskawica Warszawa - Marcovia 2000 II Marki
Wisła Zakroczym - PUG Bielany (Warszawa)
Wisła Jabłonna - Mazur II Radzymin
Pogoń Zegrze - Wicher II Kobyłka
WKS II Rząśnik - Kamionek Warszawa
Bednarska Warszawa - SKP Korona Warszawa

  • Komentarzy [2]
  • czytano: [622]
 

autor: ~kibic 2012-07-30 18:00:43

avatar luki kto przychodzi a kto odchodzi bo nic nie pisze na stronie a widac ze pojawily sie jakies nowe nazwisa w sparingach ?


autor: luki91_17 2012-07-31 00:14:21

Profil luki91_17 w Futbolowo Jak coś będzie pewne na chociaż 60% to napisze narazie było parę nowych twarzy w niektórych meczach ale pewnych transferów nie ma.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Ankiety

Co da zmiana trenera w WKS-ie?

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

WKS RząśnikDolcan II Ząbki
WKS Rząśnik 2:7 Dolcan II Ząbki
2014-03-22, 15:30:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
WKS Rząśnik 2:7 Dolcan II Ząbki
Ryś Laski 1:0 Legionovia II Legionowo
Olimpia Warszawa 2:0 AON Rembertów
Sokół Serock 3:0 Bóbr Tłuszcz
Vulcan Wólka Mlądzka 4:1 Mazur Radzymin
Legion Warszawa 2:3 Wicher Kobyłka
Dąb Wieliszew 0:1 Marcovia Marki
Hutnik Warszawa 2:0 Grom Lipowo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Mazur Radzymin - WKS Rząśnik
Wicher Kobyłka - Ryś Laski
Legion Warszawa - AON Rembertów
Marcovia Marki - Sokół Serock
Bóbr Tłuszcz - Hutnik Warszawa
Grom Lipowo - Vulcan Wólka Mlądzka
Dolcan II Ząbki - Olimpia Warszawa
Dąb Wieliszew - Legionovia II Legionowo

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Numer_1 36
2. kacyk321 5
3. Ladzian 3