Pucharowa ankieta

• autor: luki91_17, 2012-04-20 21:46

Jak największy sukces w historii WKS-u widzą Ci którzy w różny sposób na niego zapracowali? Zawodnicy i osoby związane z klubem odpowiedzieli na kilka pytań podsumowujących ich pucharową przygodę.

W zabawie udział wzięła większość zawodników WKS-u (pozostali będą jeszcze mieli szansę przedstawić swoje zdanie) oraz członek zarządu klubu- Waldemar Abramczyk, były trener rząśniczan- Jan Majewski oraz obecny na wszystkich pucharowych meczach kibic- Michał Pierzynowski.

Najbardziej pamiętny moment w Pucharze Polski:

W tej kategorii padały bardzo różne odpowiedzi. Zarówno trener Majewski jak i Bartek Łaskarzewski i Piotrek Kulesza, uznali że mecz II rundy z Sokołem Serock otworzył WKS-owi drogę do późniejszych zwycięstw. Także trzy osoby wskazały mecz finałowy ze Zniczem II, a z meczu z Bugiem jedni zapamiętali samo zwycięstwo, inne swoją bramkę w ostatniej akcji, a jeszcze inni ostatni gwizdek arbitra. Najbardziej osobiście podeszli do tematu Łukasz Gałązka, Grzegorz Abramczyk,Damian Wiśniewski i Albert Ciemerych. Trzej pierwsi zapamiętali swoje trafienia, zaś ostatni z nich wskazał na pechowy dla siebie moment w meczu z Victorią Sulejówek. Mi osobiście najbardziej zapadły w pamięć zapadły rzuty karne w rywalizacji z KS Łomianki, które zaczęły się niekorzystnie, a do których mogło w ogóle nie dojść gdyby w ostatniej akcji zawodnik gości trafił w sytuacji sam na sam.

P.Kulesza,J.Majewski i B.Łaskarzewski: zwycięski mecz z Sokołem Serock

P.Ciemerych,W.Abramczyk,P.Osowiecki: zwycięski finał ze Zniczem II Pruszków

P.Abramczyk,R.Gałązka : Zwycięstwo z Bugiem Wyszków

G.Abramczyk, B.Szurawski: zwycięska bramka z Bugiem Wyszków w ostatniej minucie meczu

Ł.Zalewski: ostatni gwizdek w meczu z Bugiem Wyszków

Ł.Gałązka: zdobyta przez mnie bramka w meczu z Huraganem Wołomin

M.Pierzynowski,A.Borek: mecz z Legią II Warszawa

A.Ciemerych: złamanie nogi w starciu z Vicotrią Sulejówek

Ł.Abramczyk: zwycięski konkurs rzutów karnych z KS Łomianki

D.Wiśniewski: gol w finale ze Zniczem II Pruszków

Najlepszy mecz WKS-u w PP:

Z dziewięciu meczy rozegranych przez WKS głosowano na pięć. Osiem głosów dostał finałowy mecz ze Zniczem II, a niespodziewanie aż 6 rywalizacja z Sokołem Serock, która wskazuje zarówno były jak i obecny szkoleniowiec WKS-u, podkreślając, że to właśnie to spotkanie otworzyło drogę do dalszych sukcesów. Na mecz z wyszkowskim Bugiem wskazał Michał Pierzynowski, Piotr Ciemerych za najlepszy uznał mecz z Huraganem Wołomin,zaś Damian Wiśniewski rywalizacje z Victorią.

R.Gałązka,Ł.Gałązka,Ł.Abramczyk,B.Łaskarzewski,A.Borek,P.Osowiecki,

P.Abramczyk,P.Kulesza: WKS-Znicz II Pruszków 4-1

B.Szurawski,Ł.Zalewski,G.Abramczyk,W.Abramczyk,J.Majewski,A.Ciemerych: WKS-Sokół Serock 1-1 k.5-4

P.Ciemerych: WKS-Huragan Wołomin 4-2

M.Pierzynowski: WKS-Bug Wyszków 1-0

D.Wiśniewski:WKS-Victoria Sulejówek 1-0

Najlepsza drużyna z jaką grał WKS:

Tu wątpliwości nie ma. Odpowiedz była za każdym razem oczywista. Legia II Warszawa.

Wszyscy typujący: Legia II Warszawa

Najlepszy zawodnik WKS-u w PP:

Zazwyczaj nagrody indywidualne przypadają zawodnikom ofensywnym. W Rząśniku jest trochę inaczej. A nawet zupełnie inaczej. Najwięcej-po 4 głosy- otrzymali Robert Gałązka i Piotr Kulesza, dwie osoby wskazały na Łukasza Zalewskiego, a grający trener WKS-u zagłosował na swojego brata Dawida. Każdy z głosujących miał duży problem z wskazaniem tylko jednego gracza, dlatego też niektórzy wskazali na całą drużynę. Trener Majewski podkreślił za to jak dużo dawał swoją grą Bartek Łaskarzewski, doceniony także przez Alberta Ciemerycha. Bogdan Szurawski wskazał na Andrzeja Akiera, a autor tegoż artykułu docenił wszechstronność Pawła Osowieckiego, który rzucany po pozycjach, podobnie jak Dawid Zalewski, na każdej grał dobrze.

P.Abramczyk,W.Abramczyk,P.Ciemerych,Ł.Gałązka: Robert Gałązka

Ł.Gałązka(glosował na dwóch graczy),M.Pierzynowski,R.Gałązka,B.Łaskarzewski: Piotr Kulesza

G.Abramczyk,P.Kulesza: cała Drużyna

J.Majewski,A.Ciemerych,D.Wiśniewski: Bartłomiej Łaskarzewski

A.Borek,P.Osowiecki: Łukasz Zalewski

Ł.Zalewski: Dawid Zalewski

Ł.Abramczyk: Paweł Osowiecki

B.Szurawski: Andrzej Akier

Najładniejsza bramka dla WKS-u w PP:

Tutaj o zwycięstwo rywalizowały dwa trafienia Grzegorza Abramczyka: zwycięski gol z Bugiem Wyszków oraz bramka otwierająca wynik rywalizacji finałowej. Ostatecznie więcej głosów zebrało gol kapitana WKS-u w starciu

R.Gałązka,P.Kulesza,W.Abramczyk,A.Borek,Ł.Gałązka,B.Łaskarzewski,

P.Abramczyk,Ł.Abramczyk: gol Grzegorza Abramczyka na 1:0 w meczu ze Zniczem II Pruszków (strzał z rzutu wolnego z 30 metrów)

M.Pierzynowski,J.Majewski,P.Osowiecki,P.Ciemerych,A.Ciemerych,.D.Wiśniewski: gol Grzegorza Abramczyka na 1:0 w meczu z Bugiem Wyszków(strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, przelobowanie bramkarza)

B.Szurawski: gola Andrzeja Akiera na 2:0 w meczu z Huraganem Wołomin (strzał z woleja z 16 metrów)

G.Abramczyk: gol Pawła Osowieckiego na 3:0 w meczu z Mazurem Radzymin (przedryblowanie kilku rywali i strzał obok bramkarza)

Zachęcam do przedstawiania swoich typów w komentarzach!