Lider wygrywa w Rząśniku

• autor: luki91_17, 2012-04-09 10:23

Wicher Kobyłka potwierdził aspiracje powrotu do Ligi Okręgowej. Podopieczni Andrzeja Grelocha wywieźli trzy punkty z Rząśnika, choć przy lepszej skuteczności gospodarzy w pierwszej części gry, wynik mógł być inny.

Obie ekipy przystąpiły do rywalizacji zmobilizowane i zdeterminowane, aby sięgnąć po trzy punkty.  W drużynie miejscowych po raz pierwszy po kontuzji w wyjściowej jedenastce znalazł się Albert Ciemerych. W sobotnie południe trener miejscowych miał do dyspozycji wszystkich zawodników, oprócz swojego brata Dawida. Początek meczu był ostrożny z obu stron, ale po kilku minutach zaczęło się robić coraz ciekawiej pod obiema bramki. Między słupkami bramki kilka razy bardzo dobrze interweniował Łukasz Rogulski, ale i bramkarz Wichru dobrze odbił na rzut rożny strzał Grzegorza Abramczyka. Kapitan WKS-u miał jeszcze dwie dobre okazje do strzelenia gola, ale brakowało wykończenia. Dużo zamieszania robili obaj boczni pomocnicy WKS-u, ale także im brakowało dokładności w decydujących momentach. W 35 minucie sędzia powinien podyktować rzut karny dla Wichru, ale po ewidentnym faulu obrońcy miejscowych, niespodziewanie nakazał grać dalej. Niestety, goście objęli prowadzenie tuż przed przerwą. Po akcji i dośrodkowaniu z prawej strony boiska, w środku pola karnego Maciej Sadocha ekwilibrystycznym strzałem pokonał Rogulskiego. Minutę później sędzia zaprosił obie drużyny na przerwę. Po niej do ataków ruszyli gospodarze. W 50 minucie płasko z rzutu wolnego uderzał Łukasz Gałązka, ale na posterunku był golkiper z Kobyłki. W 64 minucie po szybko rozegranym rzucie wolnym w pole karne wbiegł Paweł Osowiecki, ale jego zagranie zablokowali obrońcy. Goście szanowali korzystny rezultat, próbując co jakiś czas kontratakować. Ze strony rząśniczan szarpać starał się Adam Borek, który pojawił się na boisku po zmianie stron, ale także jego wysiłki nie przynosiły rezultatów. W 78 minucie goście zadali decydujący cios. Pięknym strzałem z woleja z okolic szesnastki Rogulskiego pokonał Marcin Wojda. Do końca meczu rezultat nie uległ już zmianie i gracze z Kobyłki mogli świętować zwycięstwo. Trzeci mecz w rundzie WKS-u pokazał, że momentami gra drużyny Łukasza Zalewskiego wygląda przyzwoicie, jednak w meczach z Rządzą i Wichrem zabrakło kilku elementów potrzebnych do wygrywania. Przede wszystkim WKS zdobył tylko jednego gola, ale nie można brakiem skuteczności obarczać jedynie napastników. Teraz rząśniczanie jadą do Łomianek, skąd zawsze wracają na tarczy, ale teraz najwyższy czas na przełamanie tej passy. Natomiast Wicher zagra szlagierowo zapowiadający się mecz z Rządzą Załubice, która tym razem wywiozła trzy punkty z Krubina.

WKS Rząśnik-Wicher Kobyłka 0:2 (0:1)

M.Sadocha 45,M.Wojda 78

WKS:Ł.Rogulski-P.Osowiecki,Ł.Zalewski,P.Kulesza,A.Ciemerych(46-A.Borek)-A.Akier(80-P.Piecychna),B.Łaskarzewski,Ł.Gałązka,Ł.Golianek-M.Dziczek,G.Abramczyk

autor: ~anonim 2012-04-09 17:01:46

avatar No panowie jedna bramka w trzech meczach to trochę mało a i sama gra nie porywała.przykro mówić ale taka prawda

autor: ~spostrzegawczy 2012-04-09 21:23:02

avatar jak rozwiążemy te problemy to dopiero będziemy wygrywać mecze:1.kondycja zawodników.2zaangażowanie do gry.3.trening drużyny 3 razy w tygodniu.4.obecność wszystkich zawodników na treningach.5.przestać krzyczeć na zawodników w czasie meczu gdyż to rozbija całą drużynę. 6.ławka rezerwowych powinna być za drużyną a nie się wyśmiewa z piłkarzy.(same mondrale na ławce, znachorzy).to narazie tyle.

autor: ~kibic 2012-04-10 09:18:59

avatar No cenne rady są przydatne ale to jest bardziej wytykanie, najłatwiej wymienić w punkcikach co jest złe. a chłopacy z drużyny są dorośli i wiedzą co robią. Skoro jest mówione że na treningach mają się stawiać a połowa sobie olewa no to wybaczcie..

autor: ~anonim 2012-04-10 17:44:59

avatar To może wymień tę połowę;) Bo nie ty jedyny tu rozpoławiasz

autor: ~obserwator 2012-04-10 18:07:51

avatar jedynie co w tym meczu niezle wygladalo to wasza para stoperow a tak to gra tragedia

autor: ~Oddany kibic 2012-04-11 12:08:05

avatar Jak chłopacy wygrywają to jest szaleństwo i pochwały, jak już im idzie gorzej to zaczynają się wytykania to jest zle i gra jest taka i nie taka. Liczy się druzyna i z nią trzeba byc zawsze na te gorsze mecze i te lepsze! pamiętajcie o tym a nie tylko siedzicie za tymi komputerami i oceniacie. Wskazówki są dobre jeżeli ktoś powie co trzeba poprawić, ale nie takie bez sensowne oceny

autor: ~MewaKrubin 2012-04-14 22:16:41

avatar Witam! Skąd mieliście dostęp do wszystkich strzelców bramek w rundzie jesiennej?