statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis w stolicy.

• autor: luki91_17, 2009-08-31 00:15
W swiom pierwszym meczu wyjazdowym w obecnym sezonie WKS zremisował 1:1 z Błyskawicą Warszawa. Bramkę dla rząśniczan zdobył debiutujący w barwach WKS-u Łukasz Gałązka.

Gracze Jana Majewskiego przystąpili do spotkania bez Grzegorza Abramczyka,którego zatrzymały ważne sprawy rodzinne. Mimo braku swojego kapitana piłkarze WKS-u rozpoczeli mecz dobrze i już w 6 minucie objeli prowadzenie.Po zagraniu Marcina Zająca debiutujący w WKS Łukasz Gałązka płaskim strzałem z 15 metrów nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Przez pierwsze 20 minut goście grali lepiej od warszawian,którzy jednak po upływie tego czasu zaczeli odnajdywać się na placu. W 35 minucie po wrzutce z boku boiska i nieporozumieniu w obronie rząśniczan Błyskawica zdobyłą wyrównującą bramkę. Napastnik tej drużyny trafił z 5 metrów do pustej bramki. Po zmianie stron obraz gry nadal był bardzo wyrównany.Na początku tej części gry znów grożnie udderzał Gałązka,ale jego strzał odbił bramkarz drużyny ze stolicy. W odpowiedzi pojedynek sam na sam z rywalem wygrał Albert Głowacki.W kolejnych minutach obie drużyny walczyły z dużą determinacją,lecz żadna z nich nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść,mimo żę po strzale zawodnika gospodarzy piłka trafiła w słupek,a w doliczonym już czasie gry zagroźili bramce gospodarzy Marek Kucharczyk i ponownie Łukasz Gałązka.

Błyskawica Warszawa-WKS Rząśnik 1:1(1:1)

Gol dla WKS:Ł.Gałązka 6

WKS:A.Głowacki-Ł.Abramczyk,P.Kulesza,K.Przybylski,Z.Kałek(70-T.Osowiecki)-M.Zając(35-M.Ostrowski),K.Borowski,Ł.Gałązka,Ł.Drużkowski(76-M.Kucharczyk)-P.Osowiecki,P.Ciemerych