Uroczyście w Sonacie

• autor: luki91_17, 2011-12-01 18:53

Podsumowania rundy jesiennej w restauracji "Sonata" to już świecka tradycja rząśnickiego klubu. Tym razem osoby zaangażowane w działalność WKS-u spotkały się w świetnych nastrojach, ponieważ miniony rok piłkarski był znakomity dla Rząśnika.

Uroczystość miała tym razem wyjątkową oprawę, gdyż obok piłkarzy i sponsorów pojawili się także przedstawiciele władz Gminy Rząśnik na czele z wójtem Pawłem Kołodziejskim oraz jego zastępcą, pełniącym jednocześnie funkcje Kierownika Referatu Oświaty i Sportu Januszem Wultańskim. Miłym akcentem był również udział starosty powiatu wyszkowskiego Bogdana Pągowskiego, który podobnie jak Wójt pogratulował piłkarzom WKS-u znakomitych wyników na boisku i wręczył Puchar od Starostwa w uznaniu ich sukcesów. Każdy zawodnik otrzymał od Gminy pamiątkową statuetkę, upamiętniająca kapitalne rezultaty WKS-u w obecnej edycji Pucharu Polski. Nie zabrakło również nagród dla osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju klubu w minionym roku. Nagrodzenie za działalność na rzecz klubu zostali: Bogdan Szurawski,Marek Kucharczyk,Łukasz Abramczyk oraz trener Łukasz Zalewski. Uhonorowano również sponsorów: Adama Ogrodnika i Daniela Sępkowskiego, a także Panią Dyrektor Zespołu Szkół w Rząśniku, Katarzynę Abramczyk i Komendanta Posterunku Policji w Rząśniku, Grzegorza Jasińskiego. Specjalną nagrodą za 100 bramek w oficjalnych meczach WKS-u odebrał Grzegorz Abramczyk, który w meczu ze Zniczem rozpoczął już drugą setkę trafień. Głos zabrał również dziennikarz "Nowego Wyszkowiaka" Maciej Kowalski, który pogratulował rząśniczanom rezultatów  boiskowych, a także stworzenia w Rząśniku klimatu dla piłki nożnej. Dyrektor Abramczyk podziękowała natomiast seniorom za to, że dzięki ich pracy powstały drużyny młodzieżowe WKS-u, dzięki którym uczniowie rząśnickiej szkoły mogą rozwijać swoje sportowe pasje. Nie zabrakło również wystąpienia prezesa WKS-u, Pawła Abramczyka, który podkreślił, jak wiele wyrzeczeń niesie za sobą gra w piłkę nożną na amatorskim poziomie i podziękował za wyrozumiałość partnerkom piłkarzy. Wyraził również nadzieje, ze władze Gminy będą nadal wspierały działania klubu. Po oficjalnej części wszyscy goście oddali się tanecznej zabawie, na którą z pewnością wszyscy zasłużyli.

autor: ~aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 2011-12-01 20:30:45

avatar a kibice???

autor: ~anonim 2011-12-02 14:14:53

avatar co?

autor: ~no name 2012-01-02 22:04:48

avatar Najpierw kasy żałuje a potem gratuluje.